'baza66369_2 jakie paznokcie do bialo czarnej sukienki | pieknie.com.pl

jakie paznokcie do bialo czarnej sukienki

jakie paznokcie do bialo czarnej sukienki oba mogą powodować raka! Talk jest także w proszku dla niemowląt i innych proszków, które są związane z rakiem jajnika. Niektóre cienie do oczu może powodować zaćmę i trwałe upośledzenie wzroku.

„Could dezodorant pod pachami używasz być związane z chorobą Alzheimera rak piersi? „To może, jeśli ma w nim aluminium.

„Czy do płukania jamy ustnej używasz być powiązane z rakiem jamy ustnej / gardła?” Dzieci umiera każdego miesiąca od picia.

„Czy używasz dodatek mineralny, który zawiera 5 toksyczne trucizny?” (Arsen, rtęć, ołów, kadm i aluminium)

„Czy wiesz, że CBS Niedawno robiłam cały specjalną wiadomością na raka powoduje składnik zwany DEA?” To w większości każda marka szamponu, kąpieli i krem ??do golenia mamy kontrolowanego … ale to nie musi być … Więc dlaczego jest tam?

jakie paznokcie do bialo czarnej sukienki

Ponadto, strzeżcie tych mylące, ale często używanych terminów kosmetycznych:

Hipoalergiczny produkty- produkty do pielęgnacji ciała formułowane z mniejszą ilością składników, które mogą wywołać reakcję alergiczną jest „”. Przedrostek „hipo” oznacza „mniej niż”, a słowo hipoalergiczne informuje konsumenta, że ??producent uważa, że ??produkt ma mniej alergenów niż w przypadku innych produktów. Brak federalne przepisy lub wytyczne określające alergenów. Dla konsumenta, to określenie stosowane w odniesieniu do kosmetyków i produktów higieny osobistej jest często niejednoznaczne.

Kosmetyki naturalne lub naturalny Personal Care Products – Bez sztucznych składników, czysty lub z natury. Nie ma prawnej definicji dla „naturalne”, dlatego widać go wszędzie. Definicja aptek organicznych prostu wymaga, aby cząsteczka zawiera węgiel. Nie ma żadnych wytycznych otaczające co może lub nie może być w środku „naturalny” produkt. Większość cosemetics i produkty do pielęgnacji ciała oznaczone „naturalne” nadal zawierają konserwantów, barwników i innych składników, które naprawdę są bardzo nienaturalne.Termin „naturalne” jest bardziej sensowne, gdy towarzyszą słowa „bezpieczny” i „skuteczne”. (Poison Ivy jest „naturalne”).

http://www.claimyoursnow.com/health/common-diseases-what-we-eat-is-a-major-cause-of-existing-and-common-diseases/

Harry H McDuffee

– autor artykułu