'baza66369_2 jakie paznokcie do ciemno rozowej sukienki | pieknie.com.pl

jakie paznokcie do ciemno rozowej sukienki

jakie paznokcie do ciemno rozowej sukienki

Dlatego istnieje etykieta ostrzegawcza teraz. Sprawdzić, czy pudełko pasty do zębów. To chyba mówi: „Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia natychmiast skontaktować się z centrum kontroli zatruć!”

„Czy to możliwe, że są rzeczywiście przy zmywaczy silnika lub podłodze garażu Cleaner umyć włosy i myć zęby?” Jesteś jeśli jest Sodium Lauryl Sulfate lub Laureth (SLS lub SLES) w szampon i pasta do zębów, ponieważ to właśnie te składniki są! Ale jest jeszcze gorzej. SLS SLES są rakotwórcze, mogą powodować oczy dzieci do rozwijania nienormalnie, zaćma, a nawet utrata włosów! Również sprawdzić do kąpieli, kremy do golenia, środki czyszczące twarzy / ciała i bardziej dla SLS lub SLES.

„Można być przypadkowe otarcia przeciw zamarzaniu i / lub płynu hamulcowego całym swoim dzieciom i sobie?” Jesteś jeśli istnieje Propylene Glycol w swoich nawilżające, odżywki do włosów, kremy zmarszczki, chusteczki dla niemowląt, płyny itd spojrzeć na pojemniku Prestone zapobiegający zamarzaniu. Mówi „glikolu propylenowego”. Jeśli twój kot pije go, umrze. Więc co on robi dla Ciebie? Cóż, dla jednego, to okazał się powodować uszkodzenia wątroby i nerek. Choć kładziemy go na skórze, to dostaje się do ciała i krwi. Podobnie jak „plaster nikotynowy” można umieścić na skórze, aby rzucić palenie. Działa uzyskując nikotyny do krwi.

„Kobiety … jesteś przy użyciu produktów, które rzeczywiście wiek i marszczenie skóry (twarz Ciało) szybciej? „Jesteś jeśli używasz nawilżające, które zawierają olej mineralny, elastyna, kolagen, gliceryna lub ropy naftowej (a także fundacje, które zawierają formy z gliny). Składniki te mają dużą masę cząsteczkową. Oni udusić skórę, utrzymanie tlenu na zewnątrz i toksyny. dwa składniki w kosmetykach, bentonit i kaolin, są rzeczywiście wykorzystywane przez straż pożarną dusić pożary! również rumieniec może zawierać talk, a oko mascara może zawierać smołę …

– autor artykułu