'baza66369_2 jakie paznokcie maluje sie na inny kolor | pieknie.com.pl

jakie paznokcie maluje sie na inny kolor

jakie paznokcie maluje sie na inny kolor

Jak mieć długie, piękne i sexy Nails

Piękne, długie, atrakcyjne paznokcie są zarówno eleganckie i seksowne. Jednak niektórzy ludzie uważają je trudne do utrzymania. Można posadzić piękne paznokcie i przechowywać je w ten sposób po prostu wykonując kilka prostych wskazówek, jakie sugerowane dla Ciebie …

1 . Czy odpowiednią dietą

Często ludzie zapominają, że dieta jest kluczowym czynnikiem w celu utrzymania wzrostu i długie piękne paznokcie. Ponieważ paznokcie składają się z dużej ilości białka, konieczne jest, że włączenie produktów, które zawierają sporą ilość białka.

Pokarmy, które są bogate w białko obejmują:

– chude mięso

– Świeże mleko i sery

– Jogurt

– Jajka

– Rośliny strączkowe (fasola, orzechy, i soczewica)

jakie paznokcie maluje sie na inny kolor

Inną zaletą następstwie bogate w białko diety jest to, że przyczyni się ona do znacznie poprawić ogólny stan zdrowia i kondycję włosów.

2. nie gryzą paznokcie

Jak będzie kiedykolwiek mieć długie paznokcie luksusowe jeśli nadal gryzie je wyłączyć? Nie będziesz.

Jeśli masz zły zwyczaj nieustannie obgryzanie paznokci, spróbuj zastosować lakier do paznokci. To skutecznie zniechęcić cię od gryzie je od polskiego smakuje tak źle.

3. Jak złagodzić nieatrakcyjne Żółte paznokcie

Wiele osób ma żółte paznokcie z różnych powodów. Oto kilka powodów, dla których możesz mieć żółte paznokcie i jak można je naprawić:

ja. Noszenie zbyt dużo lakieru do paznokci bez uprzedniego nakładania podkładu (szczególnie ciemne kolory). Należy zawsze nosić podkładu przed noszenia lakier do paznokci, aby chronić swoje paznokcie z barwieniem.

ii. Noszenie lakier do paznokci, który zawiera formaldehyd jako jeden z jego składników. Trzeba zawsze iść do lakierów do paznokci, które są wolne od formaldehydu.

4. Zawsze utrzymuj paznokcie Clean

Istotne jest, że paznokcie są czyste przez cały czas, aby utrzymać swoje zdrowie i urodę.

– autor artykułu