'baza66369_2 jakie paznokcie podobaja sie mezczyznom | pieknie.com.pl

jakie paznokcie podobaja sie mezczyznom

jakie paznokcie podobaja sie mezczyznom

Jesteś gotowy do malowania swoją figurkę. Badanie swoje zdjęcia i rysunki koncepcyjne. Ciemne lakiery bazowe są skuteczne w poprawie wyglądu żywych kolorach. Lekkie farby bazowe są najlepiej jak podkładowej dla jaśniejszych barwach.

Farba delikatnie i równomiernie na całym ciele na warstwę bazową, uważając, aby nie przenosić przegubów w trakcie malowania. Pozostawić do wyschnięcia. Po farba bazowa jest sucha, poruszać stawy do zgryzienia farbę, upewniając się, że stawy nie są sklejone z farbą, a następnie pomalować te plamy, które nie zostały namalowane podczas pierwszego przejścia. Umieścić w innej cienkiej warstwy farby, gdzie potrzebne. Pozostawić do wyschnięcia.

Po farba bazowa jest całkowicie suche, farby na detalach wykończeniowych wszystkich na całym ciele i głowie, aż do uzyskania efektów, którego szukasz i jak pokazano na rysunkach koncepcyjnych. Bądź ostrożny wokół stawów i punktów artykulacji jako farba może utrudnić ruch poprzez zatykanie obszary ball-wtykowe stawów. Niech malowana figurka całkowitego wyschnięcia. Można rozważyć umieszczenie figurkę na bezpośrednie działanie promieni słonecznych na szybsze suszenie.

jakie paznokcie podobaja sie mezczyznom

Gdy farba ustawił i jest hartowana, przeniesienie części rysunku Action, a dotykać się w miarę potrzeb. Dla efektu wykończeniowego, może chcesz zastosować warstwę lakieru lub glazury satynowy na tych częściach figurka, które chcesz mieć więcej połysk.

Niech przed wysłaniem go na swojej pierwszej misji twoja figurka wyschnięcia na co najmniej jeden dzień. Przede wszystkim cieszyć się niepowtarzalną tworzenie figurka i zacząć wyobrażać sobie kolejną Figurka zabawkę!

Nelinia Varenas jest wykonawczy toytastical.com, przyjazny etailer select autentyczne, licencjonowane i figurki wysokiej jakości, zabawki, sztuki i kostiumy oferowane po konkurencyjnych cenach oraz zniżki wysyłce.Doświadczenie łatwe Figurka zakupy w toytastical.com.

– autor artykułu