'baza66369_2 jakie paznokcie sa lepsze akryl czy zel | pieknie.com.pl

jakie paznokcie sa lepsze akryl czy zel

jakie paznokcie sa lepsze akryl czy zel

Zachowaj szczególną ostrożność, aby nie zaszkodzić sobie wyciąć lub jak zmodyfikować ciało z narzędziami.

Jeśli głowica zacznie twardnieć, ponownie uruchomić ciepłej wody nad głową, dopóki nie jest plastyczny. Kontynuuj działanie gorącej wody nad głową między ciągnięcie, formowanie i cięcie aż głowica jest prawidłowo przygotowana dla dostosowań.

jakie paznokcie sa lepsze akryl czy zel

Jeśli jest nadmiar farby do usunięcia, możesz spróbować pocierając je szmatką nasyconą zmywacz do paznokci. Należy uważać, aby nie usunąć farbę do oczu, oczy są najtrudniejsze rysy twarzy malować precyzją.

Teraz jesteś gotowa do dostosowań. Produkt jak Apoxie®Sculpt jest kluczem do dokonywania dostosowań do figurka. Apoxie®Sculpt się z dwóch części, które są ugniata się razem, tworząc związek, który utwardza ??się i utwardza ??w ciągu około 24 godzin. To nie kurczy się i nie toksyczny, ale gdy jest nieutwardzona, można łatwo rozpuścić w wodzie. Instrukcje Apoxie®Sculpt twierdzą, że może być pracował przez okres do trzech godzin, ale zaleca się, aby z nim pracować tylko do dwóch godzin dla najlepszych rezultatów. Inne produkty, takie jak rzeczy zielony epoksydowe, Magic Sculpt Clay, epoksydowe lub Fixit Epoxy Clay może być również używany. W każdym przypadku należy zastosować dwuczęściową związek, który osusza i self-twardnieje, a nie związek, który musi być pieczony w piecu do pieczenia, ponieważ będą odkształcać swoją figurkę.

jakie paznokcie sa lepsze akryl czy zel

Weź równe ilości części A i B: wystarczy dla funkcji lub akcesoriów, które robicie. Część A jest w wielu różnych kolorach, ale do dostosowywania, biały, naturalny lub czarny są zalecane, jeśli planujesz malować związek. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z części A, który jest biały lub naturalny, można dodać barwnik lub sproszkowanego koloryt zrobić własne barwy gliny.

Wymieszać część A i część B, ugniatanie, aż obie części są jednorodne i o konsystencji gliny.

– autor artykułu