'baza66369_2 jakie kolory paznokci lubia mezczyzni | pieknie.com.pl

jakie kolory paznokci lubia mezczyzni

jakie kolory paznokci lubia mezczyzni

Zabawa Paper Crafts można zrobić z pięciu roku życia dzieci

Tu jest zabawa papier projekt rzemiosło, które można zrobić z pięciu letnich dzieci. Można używać papieru do recyklingu, takich jak stary papier wiadomości, śmieci, starych magazynów lub brązowego papieru, który ostatecznie podrzucić dalej. W ten sposób staje się projektem przyjazne dla Ziemi, który zwiększa świadomość dzieci na temat ekologii i ponownego wykorzystania materiałów do stworzenia czegoś nowego.

Dziś mamy zamiar zrobić koraliki papieru.

Potrzebne materiały:

* Paski papieru pocięto na 3 „x1” trójkątów ze dwa boki równe. Dla starszych dzieci, to nie muszą być wykonane przez dorosłych, ale przez pięć lat, mogą być potrzebne.

*Klej w sztyfcie

jakie kolory paznokci lubia mezczyzni

* Dybel – Kiedyś drewniane szpikulce Bar-B-kolejek podziale na dwie części, wykałaczek i drewniane ołówki w tym celu z różnych rezultatów w kształtach.

* Mata z tworzywa sztucznego lub coś do pracy (aby zapisać blatu).

Procedura:

1.Take jeden kawałek papieru trójkąta i leżał na macie.

2.Apply trochę kleju toczenia kij klej na pointy (APEX) części trójkąta.

jakie kolory paznokci lubia mezczyzni

Pokaż im, jak trzeba tylko trochę w użyciu i jak staczają kij kleju i zamknąć pokrywkę.

3.Take swój kołek, a począwszy od szerokiej części podstawy trójkąta toczyć trójkąta całą drogę aż do punktu, w którym można umieścić klej. Upewnij się, że klej przykleja się przyjemnie. Rzuć kilka razy palcami zrobić gładką cylindryczną koralik.

4.Gently zsunąć stopki z kołka.

Niektórzy ludzie w tym momencie jak szczotkować mieszaninę jedną część przezroczystego kleju roztworem trzy części wody, aby otrzymać perełek gładką w dotyku i dodatkową siłę. Niektórzy lubią myć jasny lakier do paznokci z tej samej przyczyny lub sprayu uszczelniacz dać, że polskie.

Znalazłem w tym momencie dzieci po prostu chcesz posiadać kulek po prostu stworzone, posiadać je i pokazać swoją sztukę, więc nie przeszkadza w języku polskim.

– autor artykułu