'baza66369_2 jakie paznokcie do manicure hybrydowego | pieknie.com.pl

jakie paznokcie do manicure hybrydowego

jakie paznokcie do manicure hybrydowego

Przed przystąpieniem do pracy z nim, niech twardnieje trochę przez około 30 minut. Zauważ, że związek może siedzieć na okres do 3 godzin, zanim nie jest plastyczny.

Jak kształtować każdy kawałek, działa szybko, jak związek może stwardnieć i być trudne do usunięcia, jeśli pozostaje na rękach przez długi czas. Może chcesz używać rękawic ze względu na lepkość związku lub umyć i wysuszyć ręce często. Należy także uważać na marring lub plamiąc powierzchnię, na której pracujesz. Przykryć je przed rozpoczęciem pracy.

jakie paznokcie do manicure hybrydowego

Apoxie®Sculpt mogą być wykorzystywane do ozdabiania lub zmienić kształt swojej figurka. Może być stosowany do wąsów, brody, włosów, paski, akcesoria, maski, kaski, korony wzory, wzory, szczepienia oraz wyjmowane Broń i akcesoria, takie jak peleryny i miecze. Apoxie®Sculpt mogą być również wykorzystane do części ciała, takich jak szyjami, piersi i ramion. Apoxie®Sculpt można również wypełnić niepożądanych otworów.

Kształt każdego akcesorium lub opcję przy użyciu wybranych narzędzi i odwołując się do rysunków, jak przejść. rzeźbiarzy gliny, nóż lub inne narzędzia mogą być wykorzystywane do kształtowania Apoxie®Sculpt lub przenieść go w żądanym kierunku. Być może trzeba zrobić kilka prób, aż pojawi się tylko wygląd, który chcesz. Gdy jesteś zadowolony z wyniku, niech związek suche i lekarstwa.

jakie paznokcie do manicure hybrydowego

Jeśli użyłeś Apoxie®Sculpt dla wymienny osprzęt, niech ją leczyć oderwane od swojej figurka, tak aby nie stać się na stałe. Jeśli masz małe części, które muszą być przyklejone do figurka, użyj Super Glue. Istnieje wiele różnych dobrych marek super kleju, z którego można wybrać.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, niech Apoxie®Sculpt twardnieje przez co najmniej 24 godzin przed malowaniem. Przed malowaniem, szorstki-buff ciała i głowy, a następnie pierwszego polskiego-buff dla gładkiej, satynowa wykończenia.

– autor artykułu