'baza66369_2 jakie paznokcie kwadratowe czy okragle | pieknie.com.pl

jakie paznokcie kwadratowe czy okragle

jakie paznokcie kwadratowe czy okragle

Lakier do paznokci kolory – Co mówią o tobie

Jeśli utkniesz w rutynę przy użyciu tego samego koloru lakieru do paznokci tydzień w tydzień na zewnątrz, jesteś na pewno brakuje obecnie jedną z najbardziej zabawnych sposobów, aby wyrazić swoje własne bardzo unikalną osobowość i styl. Eksperci zgadzają się, że lepiej Uroda markowe kolory paznokci szło od eksplozji kolorów 1980, z tak wielu noszenia modnych odcieniach, które naprawdę może mieć to jedno z najnowszych kolorów sezonu powiększonej klasyki. Użyj tej listy do paznokci kolorach i co mówią o eleganckiej kobiety nosząc je poprowadzić Cię odebrać swój najlepszy w tym sezonie odcień.

1.Dark kolory i czarny

jakie paznokcie kwadratowe czy okragle

Od Victoria (David) Beckham po raz pierwszy zauważony na sobie czarny lakier do paznokci kilka lat temu, został zrehabilitowany przez noc z goth-emo-rockowej odcinkowych w najgorętszym kolorze łaski gwiazd ręce na wybiegach, czerwone dywany i całego magazynów , Tendencja trzyma, a tym sezonie brąz jest na wybiegach też. Black daje gładką elegancki wygląd, jednocześnie z wysokim stopniem rozdzielczości – użytkowniczka jest silny, pewna kobieta.

2.Metallics

jakie paznokcie kwadratowe czy okragle

Złoto jest latem ulubionym i na pewno dodaje splendoru cały rok. Złoto jest bardzo ciepły kolor, a ci, którzy go nosić można uznać za udane, towarzyski, kontaktowy typów, zwłaszcza na imprezach. Srebro może być bardziej powściągliwy kolor i była inna sławna trend późno. Podobnie jak jego użytkownika, srebro polski paznokci jest bardzo zaawansowany i wszechstronny, i pokazuje się spokojną siłę wewnętrzną.

3.Glitter

Glitter jest zabawa, pogrubienie modą dla młodych duchem, ale należy uważać, aby dopasować go do odpowiednich akcesoriów i wyposażenia. Super masywny projekty brokat lakier do paznokci jest skoczny, ekstrawagancki boku na ciebie i na pewno stworzyć wrażenie.

– autor artykułu