'baza66369_2 jakie paznokcie lepsze zelowe czy akrylowe | pieknie.com.pl

jakie paznokcie lepsze zelowe czy akrylowe

jakie paznokcie lepsze zelowe czy akrylowe

Glikol propylenowy (Przemysłowe Przeciwzamrożeniowy! W wielu produktach higieny osobistej, a większość szamponów i odżywek wielu). Dzień sporządzenia Charakterystyki Produktu ostrzega użytkowników, aby uniknąć kontaktu ze skórą … silny drażniący, może powodować wypadanie włosów, zaćma, zaburzenia czynności wątroby i uszkodzenie nerek. To nazywa się „środek pochłaniający wilgoć” w kosmetykach.

Aluminum- (w antyperspiranty – dezodoranty, leki zobojętniające i antyseptyki) związane z chorobą Alzheimera.

Cocomide DEA lub DEA- (wiele produktów … aż do 600) rakotwórczy.

jakie paznokcie lepsze zelowe czy akrylowe

Sód Fluoride- (w pastach do zębów) może spowodować śmierć po spożyciu … wiele badań … potencjalny czynnik rakotwórczy.

Mineralnych naftowego Pochodzi z ropy naftowej (ropa naftowa), stosowanego w przemyśle jako płyn do cięcia metali. Mogą stłumić skórę przez formowanie warstewki oleju. Zdrowa skóra musi podjąć w tlen i uwalniają dwutlenek węgla. Proces ten nie powinien być zakazany. Trzymając duże ilości wilgoci w skórze może „powódź” biologii i może spowodować niedojrzałości, niezdrowe, wrażliwej skórze, które łatwo wysycha. Badania pokazują, którzy obejścia tego składnika mają większą szansę zachorowania na raka.

Nafty same właściwości jak olej mineralny. W przemyśle stosuje się go jako składnika tłuszczu. Bentonit lub Kaolin- (w kosmetykach i maski na twarz) Może udusić skórę, zatrzymując się na uwolnienie toksyn. Używany przez straż pożarną się dusić z pożarami lasów.

jakie paznokcie lepsze zelowe czy akrylowe

Glycerin- Po nałożeniu na skórę, to zwraca się wilgoci w skórze i utrzymuje go na powierzchni zapewnia lepsze „czuć się”. Wysusza skórę od wewnątrz na zewnątrz. To może cię szybko starzeć.

Kolagen (skin care) Może udusić skórę. Większość pochodzi z krowich skór i zmielone nogi kurczaka. Większość produktów są bezużyteczne.

Smaki / zapachy (sztuczne) – syntetyczne substancje chemiczne stosowane w celu zwiększenia aromatu i smaku w produktach higieny osobistej …

– autor artykułu