'baza66369_2 jakie paznokcie pasuja do rozowej sukienki | pieknie.com.pl

jakie paznokcie pasuja do rozowej sukienki

jakie paznokcie pasuja do rozowej sukienki niektóre są potencjalnie rakotwórcze i może powodować uszkodzenia mózgu.

Kolory (barwniki smoła węglowa) – (w kosmetykach) może spowodować uszkodzenie oczu, potencjał rakotwórczy, może mieć ołów i arsen w tworzeniu … ewentualny związek z chłoniakiem.

Laureth (etoksylowany) lub PEG (w mydłach i szamponach) Może zawierać dioksan (potencjał rakotwórczy), estrogen naśladować, hormonalny zakłócacz.

Dioxins- Potencjał rakotwórczy, możliwe przeniesienie dioksyn do produktu przed zanieczyszczeniem pojemnika i / lub gdy SLS przechodzi przez proces etoksylowania … Proces ten sprawia, że ??produkt bardziej łagodne, ale mogą tworzyć dioksyny. W każdej chwili można zobaczyć przez duże „E” w linii produktu, proces ten nastąpił (możliwe link Wietnam Kombatantów i epidemii raka, z powodu dioksyn w Agent Orange).

Bar Soaps- Wykonane z tłuszczu zwierzęcego i ługu. Bakterie mogą pozwolić nakarmić i rośnie w nim. mogą korodować wysuszenia skóry.

Toluen (w lakier do paznokci) drażniący dla skóry i dróg oddechowych. Może to spowodować uszkodzenie wątroby … hormonalny zakłócacz … potencjalny czynnik rakotwórczy i może powodować wady wrodzone.

Formaldehyde- (w wielu kosmetyków i produktów higieny osobistej) toksycznym drażniące, rakotwórczy (może powodować raka), stosowany jako środek konserwujący.

Benzoesowy lub benzylo- (w kosmetykach) Potencjał rakotwórczy, zaburzeń endokrynologicznych, wad wrodzonych.

Fluorocarbons- (użył propelentów w lakierach do włosów i dezodorantach) Może powodować podrażnienie górnych dróg oddechowych.

Lanolin- (w kosmetykach i balsamów) Ten balsam może powodować reakcje alergiczne i wysypki skórnej.

Talc- (w kosmetyce i wielu produktach higieny osobistej) chemicznie podobne do azbestu. Talk wykazano powodują raka uteral i jajnika.

„Czy wiesz, że fluor w paście do zębów f aktycznie mogła zabić i / lub swoich dzieci?” Dzieci zmarło z powodu połykania pasty do zębów.

– autor artykułu