'baza66369_2 jakie paznokcie sa lepsze zelowe czy akrylowe | pieknie.com.pl

jakie paznokcie sa lepsze zelowe czy akrylowe

jakie paznokcie sa lepsze zelowe czy akrylowe

5 rzeczy Faceci nienawidzą o dziewczynach – Revealed

To prawda, że ??ludzie uważają dziewczęta zupełnie słodkie i urocze – ale mamy także standardy, tak jak ty! Dlatego poniżej przedstawiamy pięć rzeczy faceci nienawidzą o dziewczynach, ujawnił. Rozszyfrować tajemnicę i dowiedzieć się, co ludzie chcą u dziewczynki zamiast:

Działając ubogiego za attention.Some dziewcząt może być całkowita whiners i nie możemy pomóc, ale denerwują, gdy zaczniesz narzekać na wszystko – jedzenie, obsługa w restauracji, sukni, włosów, paznokci swoim – to czyni nasze głowy boli. Można to robić, aby dostać naszą uwagę, ale szczerze mówiąc, to czyni nas mniej interesuje co sekundę.

Dokuczliwy i będąc jealous.Asking wiele pytań jest w porządku – bylibyśmy bardziej niż szczęśliwi, aby je odebrać. Ale zadawać te same pytania na nowo (z niewielką domieszką oskarżenia w tonie) i może wysłać nas do remontu i uzyskać zdecydowanie obronną do ciebie. Nauczyć się ufać i mieć zaufanie do nas. Uważamy, fajne dziewczyny zdecydowanie atrakcyjne.

Dokonywanie nam czekać. Wszyscy nienawidzą oczekujące – łącznie z Tobą. Nie możemy zrozumieć, dlaczego trzeba trwać wiele godzin przygotowując się do tej pory – choć wyniki są zwykle warto. Jako dziewczyna nie jest usprawiedliwieniem dla istoty opieszały. Dokonywanie nam robić tak przez 5 do 15 minut jest w porządku, ale godzina jest na pewno coś, co powinniśmy mieć szaleje. Więc mieć trochę serca. A jeśli naprawdę potrzebują czasu, przygotować przed terminem. Życie byłoby o wiele lepiej.

Są dostępne 24 / 7.Sure, kochamy go, kiedy spotkania. Ale kiedy rozpocznie się maraton tekstu i sprawdzanie się na nas każda minuta wystarczy, aby wyzwolić w nas paranoję. Faceci uwielbiają wyzwania i im pokazać, że świat zmienia się na nas samych sprawia, że ??wygląda na to, że nie mają inne rzeczy do zrobienia – kochamy kobiety, która ma silną osobowość i ma życie.

– autor artykułu